Door het water, door het vuur

Christian Unge

Een vrouwelijke arts met een drugsverslaving, een enorme explosie in een appartementencomplex, corrupte agenten, een maffiabaas, én een man die wel eens de sleutel kan zijn tot dit alles. Door het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole. Tekla Berg is een begenadigd arts – met een fotografisch geheugen en een amfetamineverslaving – op de spoedeisende hulp. Wanneer een explosie een appartementencomplex verwoest, redt ze een ernstig verbrande man. Alles wijst op een terroristische aanslag en de man is een verdachte. Tot overmaat van ramp blijkt Tekla in hem haar van haar vervreemde broer te herkennen... De ramp leidt tot een domino-effect, waarbij het ziekenhuis, corrupte agenten en een maffiabaas een rol spelen. En Tekla bevindt zich in het oog van de storm... "Een gelaagd en razend spannend verhaal.' Dagens Nyheter

Vergelijkbare boeken

De Elfde Plaag / e-boek

Wilbur Smith

A Crime in the Neighborhood

Suzanne Berne

Houd bij welke boeken je hebt (en nog wilt) lezen. Maak een account aan