Familie Bridgerton 5 - De hand van de gravin

Julia Quinn

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Voor de fans van Downton Abbey en Belgravia Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de "onhuwbare' vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem. In de pers "Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.' **** Hebban.nl "Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.' **** Chicklit.nl "Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!' Favoritez

Vergelijkbare boeken

Autobiography of Red

Anne Carson

Devil's Guard Afghanistan

ÉRic Meyer

Houd bij welke boeken je hebt (en nog wilt) lezen. Maak een account aan